pl Polski

Prywatna degustacja whisky

  • CZAS TRWANIA: 2,5 godziny
  • LICZBA OSÓB: dowolna
  • DOJAZD: w cenie na terenie Trójmiasta
  • W CENIE: prezentacja profesjonalnego kipera, whisky, kieliszki degustacyjne, woda
  • PROFESJONALNY: kiper
  • WARIANT: podstawowy i rozszerzony

0,00 

Na stanie
Kategorie: ,

 

PROFESJONALNY KIPER:

Profesjonalny kiper na Waszej imprezie. Jest to osoba, która opowie Wam wiele ciekawostek na temat whisky jak również specjalizująca się w jej degustacji. Na Waszą imprezę wybierze odpowiednie trunki abyście skosztowali alkoholi, z którymi nigdy nie mieliście do czynienia. Po takim wieczorze będziecie bogatsi o niezwykłe doświadczenia smakowe. Zapraszamy w podróż do świata whisky.

 

DEGUSTACJA WHISKY NA WIECZORZE KAWALERSKIM:

Podczas wieczoru dowiecie się czym jest whisky i poznacie jej krótką historię. Nasz kiper opowie Wam czym się różni single malt od blend maltu i blendu. Wtajemniczymy Was jakie znaczenie dla gatunku whisky ma region w którym jest produkowana oraz będziecie mogli wypróbować czterech specjalnie dla Was wybranych rodzajów whisky.

 

WARIANT ROZSZERZONY:

W tym pakiecie rozważymy również czym się różni whisky szkocka od bourbonu czy whiskey irlandzkiej. Pakiet rozszerzony o o trzy kolejne pozycje smakowe.

 

DEGUSTACJA U WAS W DOMU:

Nasz kiper dojedzie w dowolne miejsce na terenie Trójmiasta. Zalecamy przygotować szklanki. W razie braku dostarczamy swoje kieliszki degustacyjne.

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bądź pierwszym, który oceni “Prywatna degustacja whisky”

Pytania i odpowiedzi klientów

Nie ma jeszcze pytań, bądź pierwszą osobą, która poprosi o coś na temat tego produktu.